„Must have” sypialni, czyli stoliki nocne

„Must have” sypialni, czyli stoliki nocne

Stolik nocny to element wyposażenia sypialni, który zazwyczaj jest wybierany bez większego zastanowienia w ostatniej chwili, co może negatywnie wpłynąć na ogólną aranżację pomieszczenia. Stolik nocy, odpowiednio dobrany, może być meblem praktycznym, efektownym, a zarazem dekoracyjnym, który wprowadzi do wnętrza ponadczasowy charakter. Oczywiście w każdej sypialni to łóżko gra główne skrzypce, jednakże bez stolika nocnego w aranżacji sypialni będzie brakować ważnych mebli. Dlaczego stoliki nocne są "must have" każdej sypialni?

Stolik nocny, do czego jest nam potrzebny?

Stolik nocny to mebel do sypialni, który najczęściej ustawiany jest po obydwu stronach dwuosobowego łóżka, aby każdy jego użytkownik miał swoje miejsce do przechowywania przedmiotów, które musimy mieć pod ręką podczas wypoczynku. Stolik nocny musi być meblem podobnym stylistycznie do innych elementów wyposażenia sypialni. Stolik nocny powinien posiadać przestrzeń pod lampkę nocną, a także miejsce do odłożenia książki, telefonu oraz okularów czy biżuterii. Warto wybrać stolik nocny, który będzie wykonany z wysokogatunkowych materiałów, np. metalu lub dobrej jakości drewna, chociaż nie wolno zapomnieć o jego odpowiednim dopasowaniu do łóżka oraz ogólnej aranżacji.

Czy stolik nocny jest zbędnym wydatkiem?

Dla wielu stolik nocny https://www.mebleada.pl/sklep/szafki-nocne.html może wydawać się jedynie niepotrzebnym wydatkiem, jednakże według nas stolik nocny jest ponadczasową inwestycją, z której nigdy nie zrezygnujesz. Stolik nocny pomoże Ci zorganizować przestrzeń wokół łóżka - na podłodze nie będą znajdowały się przedmioty, które przez przypadek mogłyby ulec zniszczeniu. Niewątpliwie stolik nocny pozwoli na utrzymanie w pomieszczeniu porządku, a odpowiednio dobrany stolik włoski będzie stanowić dodatkowo efektywną dekorację wnętrza. Oczywiście wybierając stolik nocny, warto ustalić kwestię jego wielkości, a także ilości szuflad, wnęk lub blatów. Wymiar stolika nocnego powinien być przede wszystkim dopasowany do wielkości łóżka.

Opinie o firmach (2)
Jola

17.02.2021

Polecam szafkę nocną Nolita Piu ze sklepu Rad-Pol. Pasuje do eleganckich wnętrz.

Adres IP: ***.***.***.150

Iwona

17.02.2021

Niedawno w sklepie Meble Ada kupiłam ładną szafkę nocną, cena niższa niż u konkurencji.

Adres IP: ***.***.***.150

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 4.71/5 (7 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (1 opinia)