Pokój hotelowy

Pokój hotelowy

Jak powinien być wyposażony pokój hotelowy, aby każdy z użytkowników czuł komfort, wygodę oraz miał odczucie bycia w domu? To bardzo trudna sztuka dobrać tak meble, aby spełniały powyższe kryteria. W zależności od tego ilu gwiazdkowy jest hotel, my postanowiliśmy przedstawić elementy wyposażenia, które powinny znaleźć się w każdym hotelu.

Przede wszystkim należy zacząć od przyjemnego dla stóp dywanu ekskluzywnego vintage retro aladino (https://www.italiastyle.pl/produkt/dywany/dywan-ekskluzywny-vintage-retro-aladino-170-x-240-cm--import-wlochy.html), który jest łatwy w utrzymaniu czystości oraz nie zbiera nadmiaru brudów. Dodatkowo jego staromodny krój pasować będzie do każdego wnętrza zachowując przy tym styl i trend.

Drugim, niemniej ważnym elementem wyposażenia pokoju hotelowego jest łóżko. To od niego wiele zależy, czy klient będzie zadowolony z pobytu. Powinno być duże, nieograniczające, umożliwiające swobodne wyciągnięcie nóg, bez względu na wzrost użytkownika. Tutaj do dyspozycji mamy jeden z wielu przykładów łóżek drewnianych w kolorystyce szarej brzozy w połączeniu z białymi wstawkami. (https://www.italiastyle.pl/produkt/lozka/lozko-drewniane-180x200-sarah-grey-w-kolorze-szarej-brzozy-wezglowie-lakierowane--import-wlochy.html). Do łóżek można dobrać komody z tej samej kolekcji.

Zadbajmy także o to, by nasz klient nie miał problemu z bagażem oraz rozpakowywaniem się. Mowa tutaj o szafie na ubrania. Chyba nikt z nas nie przepada za problemami z poszukiwaniem i gnieceniem się w walizce. Szafa i odpowiednie rozlokowanie ubrań z naszej walizki nam w tym pomoże. Musi być przestronna, łatwa w użytkowaniu i przede wszystkim o odpowiednich wymiarach, aby nie zajęła większości wolnej przestrzeni w pokoju. Przykładem tego typu elementu wyposażenia jest szafa przesuwna 240 h210 ambrosia (https://www.italiastyle.pl/produkt/szafy/szafa-przesuwna-240--h210-ambrosia-bialy-lakier--import-wlochy.html) w kolorze białym.

Wiemy także, że wiele osób zamieszkuje hotele w trakcie delegacji, spotkań biznesowych, co świadczy o tym, iż czeka na nich praca w hotelu. Wnętrze powinno zaopatrzone być w specjalne biurko do pracy, które zapewni wygodę i funkcjonalność oraz pomieści wszystkie nasze dokumenty. Idealnie powinno wkomponować się luksusowe biurko sekretarzyk (https://www.italiastyle.pl/produkt/biurka/biurko-sekretarzyk-luksusowe-nightfly-rossetto--import-wlochy.html) w kolorze czarnym, które zachowuje swoim wyglądem obecnie panujące trendy.

Nie można zapomnieć również o odpowiednim oświetleniu wnętrza pomieszczenia. To bardzo ważne, aby zapewnić nam dogodne światło podczas pracy, jak i relaksu. Stylowe lampy wiszące Eva Martinelli Luce (https://www.italiastyle.pl/produkt/lampy-wiszace/lampa-stylowa-eva-martinelli-luce-sr--50-cm--import-wlochy.html) zapewnią to, czego od nich oczekujemy. Dadzą nam bezpośrednie i pośrednie natężenie światła.

Opinie o firmach (2)
Ewa

05.10.2020

Przydatny dla mnie wpis.

Adres IP: ***.***.**.59

Wergiliusz

05.10.2020

Wnętrza mojego hotelu urządziłem właśnie z pomocą sklepu italiastyle.pl. Pięknie się prezentuje!

Adres IP: ***.***.**.59

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (3 opinie)