Pokój hotelowy

Pokój hotelowy

Jak powinien być wyposażony pokój hotelowy, aby każdy z użytkowników czuł komfort, wygodę oraz miał odczucie bycia w domu? To bardzo trudna sztuka dobrać tak meble, aby spełniały powyższe kryteria. W zależności od tego ilu gwiazdkowy jest hotel, my postanowiliśmy przedstawić elementy wyposażenia, które powinny znaleźć się w każdym.

Przede wszystkim należy zacząć od przyjemnego dla stóp dywanu ekskluzywnego vintage retro aladino (https://www.italiastyle.pl/produkt/dywany/dywan-ekskluzywny-vintage-retro-aladino-170-x-240-cm--import-wlochy.html), który jest łatwy w utrzymaniu czystości oraz nie zbiera nadmiaru brudów. Dodatkowo jego staromodny krój pasować będzie do każdego wnętrza zachowując przy tym styl i trend.

Drugim, niemniej ważnym elementem wyposażenia pokoju hotelowego jest łóżko. To od niego wiele zależy, czy klient będzie zadowolony z pobytu. Powinno być duże, nieograniczające, umożliwiające swobodne wyciągnięcie nóg, bez względu na wzrost użytkownika. Tutaj do dyspozycji mamy jeden z wielu przykładów łóżek drewnianych w kolorystyce szarej brzozy w połączeniu z białymi wstawkami. (https://www.italiastyle.pl/produkt/lozka/lozko-drewniane-180x200-sarah-grey-w-kolorze-szarej-brzozy-wezglowie-lakierowane--import-wlochy.html). Do łóżek można dobrać komody z tej samej kolekcji.

Zadbajmy także o to, by nasz klient nie miał problemu z bagażem oraz rozpakowywaniem się. Mowa tutaj o szafie na ubrania. Chyba nikt z nas nie przepada za problemami z poszukiwaniem i gnieceniem się w walizce. Szafa i odpowiednie rozlokowanie ubrań z naszej walizki nam w tym pomoże. Musi być przestronna, łatwa w użytkowaniu i przede wszystkim o odpowiednich wymiarach, aby nie zajęła większości wolnej przestrzeni w pokoju. Przykładem tego typu elementu wyposażenia jest szafa przesuwna 240 h210 ambrosia (https://www.italiastyle.pl/produkt/szafy/szafa-przesuwna-240--h210-ambrosia-bialy-lakier--import-wlochy.html) w kolorze białym.

Wiemy także, że wiele osób zamieszkuje hotele w trakcie delegacji, spotkań biznesowych, co świadczy o tym, iż czeka na nich praca w hotelu. Wnętrze powinno zaopatrzone być w specjalne biurko do pracy, które zapewni wygodę i funkcjonalność oraz pomieści wszystkie nasze dokumenty. Idealnie powinno wkomponować się luksusowe biurko sekretarzyk (https://www.italiastyle.pl/produkt/biurka/biurko-sekretarzyk-luksusowe-nightfly-rossetto--import-wlochy.html) w kolorze czarnym, które zachowuje swoim wyglądem obecnie panujące trendy.

Nie można zapomnieć również o odpowiednim oświetleniu wnętrza pomieszczenia. To bardzo ważne, aby zapewnić nam dogodne światło podczas pracy, jak i relaksu. Stylowe lampy wiszące Eva Martinelli Luce (https://www.italiastyle.pl/produkt/lampy-wiszace/lampa-stylowa-eva-martinelli-luce-sr--50-cm--import-wlochy.html) zapewnią to, czego od nich oczekujemy. Dadzą nam bezpośrednie i pośrednie natężenie światła.

Opinie o firmach (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Glamour - czyli blask, coś olśniewającego, wspa...
Jeżeli nie możesz kupić swojej wymarzonej sukie...
Jak wiadomo wykończenie podłogi jest bardzo waż...
Stojąc przed koniecznością urządzenia rozmaity...
Pady czyszczące to takie elementy wyposażenia ma...
Biała kuchnia kojarzy się z elegancją, nowoczes...