Zastosowanie haczyków na ubrania

Zastosowanie haczyków na ubrania

Urządzając mieszkanie zwracamy dużą wagę na meble i dodatki, które powinny się w nim znaleźć. Jednak musimy również pamiętać o ważnych detalach, bez których ciężko byłoby się obejść, a często nie zwracamy na nich dużej uwagi. Takimi akcesoriami w domu są haczyki na ubrania, które znajdują się zazwyczaj w wielu pomieszczeniach. Do czego są najbardziej przydatne i jakie rodzaje znajdują się w sklepach?

 

Haczyki we wnętrzach

Na pewno kiedy mowa o haczykach na ubrania, od razu kojarzą się nam one z przedpokojem. To w nim najczęściej zostawiamy kurtki, płaszcze czy marynarki po przyjściu do domu. W przedpokoju haczyki na ubrania przydają się rzeczywiście najbardziej. O ile nie zaplanujemy umieszczenia w nim mebli, w których haczyki będą już w komplecie ani nie zdecydujemy się na zakup wieszaka stojącego. Haczyki są świetnym rozwiązaniem do przedpokojów o małym metrażu, w których nie ma miejsca na meble czy stojące akcesoria. Do ich zamontowania wystarczy miejsce na ścianie lub panel z płyty. Innym miejscem, w którym haczyki na ubrania są ważne jest łazienka. Tam przydają się one do powieszenia ręczników, szlafroków lub zdejmowanych ubrań. Najlepiej umieścić je blisko umywalki czy kabiny prysznicowej, by znajdowały się zawsze pod ręką.

Oczywiście wieszaki przydadzą się nie tylko w domu, ale też biurze, firmie, w pokojach hotelowych, a nawet restauracjach, wszędzie tam, gdzie chcemy zadbać o wygodę własną lub naszych gości.


Dostępne rodzaje haczyków

W sklepach możemy napotkać nie tylko na haczyki pojedyncze czy podwójne, ale też wersje z 3, 4, 5, a nawet 6-cioma haczykami. Wszystko zależy od naszych preferencji co do ilości powieszonych na nich ubrań. Haczyki wykonywane są również w różnych stylach - awangardowym, klasycznym, nowoczesnym, retro, stylizowanym, jak i dziecięcym. Dzięki temu można je dobrać idealnie do każdej aranżacji i będą one stanowiły jej integralną część. Haczyki najczęściej produkowane są z aluminium, metalu, cynku niklowanego, stali nierdzewnej, jak i tworzywa sztucznego. W asortymencie wielu sklepów znajduje się również ich szeroki wybór kolorów. Haczyki na ubrania pochodzą z asortymentu renomowanych marek. Przykładowo w sklepie online Akcesoria.meble.pl znajdziemy haczyki na ubrania takich marek jak Gamet, Rejs, Schwinn, Siro, a także Bosetti-Marella. Wiele zamówionych w sklepie produktów dostarczanych jest już w ciągu 24 godzin, więc haczyki na ubrania można nawet na następny dzień zamontować w domu.

Opinie o firmach (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 1/5 (1 opinia)
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (1 opinia)