Richd. Anders Polska

Miejsce
w Rankingu:
10
Richd. Anders Polska
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 2

Opis firmy

Firma Richd. Anders zajmuje się produkcją wyrobów drewnianych i klejonych. To uznany producent kantówki okiennej i drzwiowej, oferujący wyroby kierowane głównie w stronę producentów stolarki otworowej, współpracujący również z branżą meblarską. Poza tym sprzedaje również towary realizowane na specjalne zamówienie.

Richd. Anders Polska to rodzinna firma, na której można polegać. Posiada doświadczenie kolekcjonowane niemal 135 lat, zapoczątkowane przez samego założyciela, który w 1882 roku w miejscowości Rucianie na Pojezierzu Mazurskim uruchomił swój pierwszy tartak. W produkcji zagranicznej i krajowej firma stawia zawsze na profesjonalizm i rzetelność oraz ważną dla klienta jakość co przekłada się na stale rozwijającą się bazę klientów oraz długoterminowe kontrakty. Obsługuje zarówno klientów krajowych, jak i zagranicznych oferując dogodne warunki współpracy. W szczegółowy skład oferty wchodzą produkty takie jak kantówka w kształcie litery L i T, kantówka okienna i drzwiowa, płyta klejona, listwy oraz inne elementy klejone o róznej budowie produkowane na indywidualne zlecenie. Wszystkie prefabrykowane elementy łączone są wodoodpornym klejem DIN EN 204 D4 oraz wytwarzane z drewna pochodzącego z lasów certyfikowanych markowane dokumentem FSC® (Forest Stewardship Council®) o numerze licencji FSC® C112419.

Nowoczesna hala produkcyjna wyposażona jest w najnowszej generacji obrabiarki do drewna oraz wysokiej klasy narzędzia spełniające standardy i normy europejskie. Zatrudnieni pracownicy oraz kadra kierownicza to ludzie legitymujący się wieloletnim doświadczeniem w branży drzewnej. Richd. Anders oferuje także usługi związane z obróbką mechaniczna drewna, jego parzenie i suszenie. Mocną stroną działalności firmy jest produkcja kantówki o nietypowych wymiarach oraz bardzo zróżnicowanej budowie w zależności od przeznaczenia, takiej jak np. kantówka obłogowa w której poprzez zastosowanie klejenia blokowego części niewidocznej zwiększa się odporność na odkształcenia.

Oceń firmę
Jakość wykonania
Cena
Kontakt
Opinie o firmach (2)
Leszek
Z racji na prowadzoną od lat działalność, nabywany przeze mnie towar pochodził z wielu różnych miejsc. W zetknięciu z Richd. Anders oraz jakością oferowanych półfarbykatów nie zamierzam w najbliższym czasie szukać żadnego innego źródła zatowarowania.
~Sabina
zamowienie w przesylce przyszlo cale, bez zadnych uszkodzen oraz solidnie zapakowane :) sama realizacja zamowienia wykonana punktualnie oraz szybko.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Siemieńskiego 19/45
02-106 Warszawa
tel: 501 047 928
Ocena: 5/5 (1 opinia)
ul. Górczewska 11
Warszawa
tel: 22 814 55 23
Ocena: 5/5 (1 opinia)
ul. Tadeusza Kościuszki 86b
42-450 Niegowonice
tel: 663 954 999
Ocena: 5/5 (1 opinia)
ul. Paca 46
Warszawa
tel: 502 838 383
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Al. Jerozolimskie 200
02-486 WARSZAWA
tel: +48 22 758 66 69
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Jupiter – Centrum Stoisko D5A Piętro ul.Towarowa 22
00-839 Warszawa
tel: 506 609 607
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Salon to jedna z najbardziej reprezentacyjnych prz...
W celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowa...
Łazienka to pomieszczenie bardzo ważne w każdym...
Dobór wyposażenia kuchni stanowi bardzo ciężki...
Nadrzędną wartością, jaką kierujemy się podc...
Wybierając dekoracje do ogrodu warto zwrócić uw...