Klasyczne tkaniny wytwarzane ręcznie

Klasyczne tkaniny wytwarzane ręcznie

Atłasowy, pięknie układający się materiał na zasłony. Pastelowe kolory identyczne w obydwóch wzorach, stworzą urozmaiconą i wysmakowaną kompozycję lub stosowane osobno będą grały pierwsze skrzypce w każdym wnętrzu. Tworzą sobą lekką, przyjemną atmosferę, nie przytłaczają pomieszczenia ciężkimi wzorami. Ich błyszczący charakter nadaje blasku otoczeniu subtelnie je rozświetlając. Wielobarwność materiału pozwoli na jego wykorzystanie w wielu aranżacjach, zwłaszcza w salonach i sypialniach, gdzie jego zwiewność pomoże w relaksie i wypoczynku po długim dni pełnym obowiązków.

Klasyczna, elegancka tkanina obiciowo-zasłonowa. Kolekcja składa się z 4 wzorów, każdy z nich w 6 pastelowych kolorach. Tło materiału zostało delikatnie zaznaczone cienkimi prążkami. Poszczególne tkaniny współtworzą oryginalne komplety. Nadają się do obicia mebli, jako dekoracja okien, poduchy, narzuty i inne ozdoby nadające niepowtarzalnego charakteru wnętrzu. Kojarzą one się z bogatym urządzeniem amerykańskich salonów, dlatego spodobają się na pewno miłośnikom stylu vintage. Miękka i odporna na zabrudzenia tkanina Armonia zapewni długie użytkowanie mebli bądź dekoracji i przyniesie satysfakcję i zadowolenie ich użytkownikom.

Tkaniny wytwarzane ręcznie, tradycyjnymi metodami przez wyspecjalizowanych tkaczy. 
Tradycja sięgająca niemalże trzystu lat to piękna historia wytkana w tych dziełach sztuki. Zabierając je ze sobą do domu pozwolą sobie Państwo na tknięcie w pomieszczenia odrobiny luksusu. Materiały dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, w zależności od typu tkaniny. Bogato wytłaczane wzory w towarzystwie aksamitu i brokatu uczynią każdą dekorację, tapicerkę mebli czy zasłonę wyjątkowym przedmiotem codziennego użytku. Kolekcja Luigi Bevilacqua zachwyca różnorodnością, która daje ogromne możliwości wykorzystania proponowanych w niej materiałów. To gwarancja jakości i elegancji.

Klasyczne tkaniny obiciowo-zasłonowe o bogatym wzornictwie i ciekawej kolorystyce. Mogą być wykorzystywane jako tapicerka mebli czy dekoracje wnętrz. Żakardowy materiał świetnie się układa i zapewnia długi czas użytkowania dzięki mocnemu splotowi. Złoty kolor z zielonymi akcentami oraz drobnymi kwiatami pomoże w nadaniu pomieszczeniom lekkości, jak i przyozdobi je w niekonwencjonalny sposób. Kwiatowo- roślinny charakter tkaniny Treviso sprawdzi się najlepiej w pokojach z dużą ilością światła, salonach z wyjściem na balkon lub patio, w towarzystwie roślin doniczkowych, drewnianych i kutych mebli.

Opinie o firmach (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy