Klasyczne tkaniny wytwarzane ręcznie

Klasyczne tkaniny wytwarzane ręcznie

Atłasowy, pięknie układający się materiał na zasłony. Pastelowe kolory identyczne w obydwóch wzorach, stworzą urozmaiconą i wysmakowaną kompozycję lub stosowane osobno będą grały pierwsze skrzypce w każdym wnętrzu. Tworzą sobą lekką, przyjemną atmosferę, nie przytłaczają pomieszczenia ciężkimi wzorami. Ich błyszczący charakter nadaje blasku otoczeniu subtelnie je rozświetlając. Wielobarwność materiału pozwoli na jego wykorzystanie w wielu aranżacjach, zwłaszcza w salonach i sypialniach, gdzie jego zwiewność pomoże w relaksie i wypoczynku po długim dni pełnym obowiązków.

Klasyczna, elegancka tkanina obiciowo-zasłonowa. Kolekcja składa się z 4 wzorów, każdy z nich w 6 pastelowych kolorach. Tło materiału zostało delikatnie zaznaczone cienkimi prążkami. Poszczególne tkaniny współtworzą oryginalne komplety. Nadają się do obicia mebli, jako dekoracja okien, poduchy, narzuty i inne ozdoby nadające niepowtarzalnego charakteru wnętrzu. Kojarzą one się z bogatym urządzeniem amerykańskich salonów, dlatego spodobają się na pewno miłośnikom stylu vintage. Miękka i odporna na zabrudzenia tkanina Armonia zapewni długie użytkowanie mebli bądź dekoracji i przyniesie satysfakcję i zadowolenie ich użytkownikom.

Tkaniny wytwarzane ręcznie, tradycyjnymi metodami przez wyspecjalizowanych tkaczy. 
Tradycja sięgająca niemalże trzystu lat to piękna historia wytkana w tych dziełach sztuki. Zabierając je ze sobą do domu pozwolą sobie Państwo na tknięcie w pomieszczenia odrobiny luksusu. Materiały dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, w zależności od typu tkaniny. Bogato wytłaczane wzory w towarzystwie aksamitu i brokatu uczynią każdą dekorację, tapicerkę mebli czy zasłonę wyjątkowym przedmiotem codziennego użytku. Kolekcja Luigi Bevilacqua zachwyca różnorodnością, która daje ogromne możliwości wykorzystania proponowanych w niej materiałów. To gwarancja jakości i elegancji.

Klasyczne tkaniny obiciowo-zasłonowe o bogatym wzornictwie i ciekawej kolorystyce. Mogą być wykorzystywane jako tapicerka mebli czy dekoracje wnętrz. Żakardowy materiał świetnie się układa i zapewnia długi czas użytkowania dzięki mocnemu splotowi. Złoty kolor z zielonymi akcentami oraz drobnymi kwiatami pomoże w nadaniu pomieszczeniom lekkości, jak i przyozdobi je w niekonwencjonalny sposób. Kwiatowo- roślinny charakter tkaniny Treviso sprawdzi się najlepiej w pokojach z dużą ilością światła, salonach z wyjściem na balkon lub patio, w towarzystwie roślin doniczkowych, drewnianych i kutych mebli.

Opinie o firmach (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy

Za sukces restauracji odpowiada nie tylko smakowit...
Przychodząc do restauracji zawsze liczymy na otrz...
Nowoczesne piekarniki nie tylko są wyjątkowo ele...
Parapety to dodatki do wyposażenia naszego lokalu...
Wielu z nas nie wyobraża sobie wnętrza domu bez ...
Okna nazywane są często oczami domu, niezwykle w...